image
Moleküler Kimya

Kimyasalların Dünyasını Keşfedin

Moleküler Kimya, ana kimyasal ürünlerin ithalat, ihracat, pazarlama, satış ve sonrası hizmet faaliyetlerini gerçekleştiren, İstanbul merkezli, global bir işletmedir.

1970’li yıllardan bu yana, Türkiye’de ticaretin nabzının attığı Eminönü’nde başlayan hikayemiz, üçüncü kuşak aile bireylerinin modern anlayışı ile devam etmektedir. Tecrübeyi nitelikli personelle harmanlayarak kaliteli hizmeti amaç edinmiş firmamız, yaklaşık 30 farklı ülke ile 150’nin üzerinde ürünün ticaretini yapmaktadır.
Topraktan madenin çıkarılmasından, tüketiciye ulaşacak son ürün oluşana kadar, üretim alanındaki tüm proseslere kalite/fiyat oranıyla cazip kıldığımız ürünlerle katkı sağlamaktayız.
Kimyasal ürünlerle ilgili mevzuatın Avrupa ile denkleştirildiği süreçte İş Sağlığı ve Güvenliği, Tehlikeli Madde Taşımacılığı ve Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlamaları konularında mevzuata tam uyum sağlamış bulunmaktayız.
Ürün tedarikinin yanında kimya sektörü ile ilgili eğitim hizmetleri ve mevzuata uyum konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Hizmet verdiğimiz firmalar ile olan ilişkilerimizi çözüm ortağı noktasına taşıyarak, kadromuz ile müşterimizin memnuniyetini sürekli kılmak asli görevimizdir.
Çevreye saygılı, çalışanların sağlığını ve iş güvenliğini önemseyen, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile ürün yelpazesini genişleterek daha geniş kitlelere hizmet edebilmek için kimyasal hammadde sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir.